فنر شاخکدار

فنر شاخکدار

فنر شاخکی یاهمان فنر شاخکدار یکی از انواع شناخته شده ی فنر است که جایگاه خاصی دربین انواع فنر دارد. تحقیقات آماری نشان میدهد که این نوع فنر نیز مانند فنر فشاری و فنر کششی درصنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. فنر شاخک دار ، اصولاً با شاخک ساده و بدون خم بیشتر به کاربرده می شود.هنگامی که به شاخکهای فنر شاخکی بار اعمال میشود ، این فنرباچرخش و آزادنمودن انرژی ذخیره شده ، وظیفه ی اصلی خودرا به انجام می رساند.

این فنر اصولا به شکل مفتولی و به صورتهای مختلف می باشد که دارای  0/5mm  تا  40mm و برحسب کارآیی آن به اندازه های دلخواه و درسایزهای مختلف تولید می شود.

کاربردها

از جمله کاربردهای بی شمار فنر شاخکدار می توان به استفاده از آن ذر صنعت قفل سازی و ابزاریراق ، صنعت خودروسازی ، ساخت انواع گیره های تزئینی و صنعتی و همچنین تولید انواع گل سرنام برد .ناگفته نماند که این فنر مصارف گوناگون دیگری هم به طور پراکنده دارد که ما در اینجا به طور خلاصه به مهمترین آنها اشاره نمودیم.

Project:
Personal Training

Client:
ABC Bank

Year:
2017

  رضایت صد درصدی مشتریان ، کارآفرینی برای جوانان باانگیزه و دستیابی به رشد اقتصادی پایدار و رقابت سالم با همکاران ، اهداف از پیش ترسیم شده ی ماست.

  آدرس

  تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه ناظم الاطباء جنوبی، بلوک ششم شرقی پلاک 82

  تلفن

  91 41 98 33 021

  ایمیل

  info@company.com

  تماس مستقیم با ما