About Us

درباره ما

همانطور که مستحضرید زمانه ی ما زمانه ی انفجار اطلاعات نام گرفته است. پیشرفت چشمگیر و یکه تازانه ی تکنولوژی مدرن و به روز در عرصه های گوناگون مجال عرض اندام یافته است . از آغاز قرن بیست و یکم شرایط جهان نیز به گونه ای دچار تحوّل شده است که روش های تولید کالا و ارایه ی خدمات ، چهره ی زندگی مردمان را دگرگون ساخته است .حال با این اوصاف ازمیان انبوه تشکلها و گروههای صنعتی و تولید کنندگان متعدد به راستی چه کسانی واقعاً می توانند به همنوعان خود خدمت کنند؟ بدیهی است تنها کسانی که درجهت ارتقاء سطح علمی و تکنولوژیکی گروه خود تلاشی مستمر داشته باشند.

 

گروه صنعتی متّحد با بهره مندی از تکنولوژی کاملاً به روز و همچنین کادرمتخصّص و مجرّب همواره تلاش نموده است که در این مهم موفق باشد. درهمین راستا به گفته ی مشتریان توانسته است ارایه ی بهترین کیفیّت محصول را سرلوحه ی کارخویش قراردهد و موفقیتهای چشمگیری کسب کند.

 

این گروه آماده است تا سفارشات طراحی و ساخت انواع قطعات صنعتی و به خصوص فنر را بپذیرد و در اسرع وقت به انجام رساند و با مناسبترین قیمت به آنها تحویل دهد.

ماموریت ما

بنابراین ما میتوانیم ضمن بررسی ایده های شما و ارایه ی مشاوره ی مؤثر و حرفه ای درزمینه های مختلف با  زیر خدمت رسانی نماییم

 

 •  بررسی ایده های شما از نظر استانداردهای فنّی
 • محاسبه ی اصولی و سپس طراحی صنعتی
 • ارایه ی مشاوره های حرفه ای و فنّی
 • ساخت  سفارشات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت

بیش از پانزده سال فعالیّت مستمر و چشمگیر در عرصه ی تولید و ارایه ی قطعات صنعتی خصوصاً انواع فنر و درنهایت جلب رضایت همه جانبه ی مشتریان محترم پشتوانه ی محکمی است برای اعتبار ما نزد مشتریان .موفقیت اتفاقی نیست !

2300مشتری
47Mویزیتور
550مشتری رضایتمند
با اعضای تیم ما آشنا شوید

کیفیّت اتّفاقی نیست !

با توجه به شرایط فعلی  و پیشرفت تکنولوژی با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می توانیم شمارا به سرمنزل مقصود برسانیم .

اقتصادی
0
تکنولوژی های اطلاعاتی
0
تحصیلات
0
بازدهی
0

Looking for AccountingAgricultureChemicalsBankingInsurance Consulting?

Our Clients

Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin.

  رضایت صد درصدی مشتریان ، کارآفرینی برای جوانان باانگیزه و دستیابی به رشد اقتصادی پایدار و رقابت سالم با همکاران ، اهداف از پیش ترسیم شده ی ماست.

  آدرس

  تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه ناظم الاطباء جنوبی، بلوک ششم شرقی پلاک 82

  تلفن

  91 41 98 33 021

  ایمیل

  info@company.com

  تماس مستقیم با ما